Fun & Video

Këta tigra çmenden kur vjen koha e… (Video)

Autori: Gazeta inFokus 14:29 | 13 May 2017
Këta tigra çmenden kur vjen koha e ushqimit, shkruan lajmi.net

Ata enden nëpër dhomat e tyre vazhdimisht dhe presin në ankth që t’ju vijë ushqimi.

Në momentin që hapet dera, ata janë shumë të shpejtë për ta rrëmbyer atë dhe më pastaj duket sikur qetësohen gjatë ngrënies.

Shikoni videon.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera