Rozë

Këngëtares së famshme i fluturon fustani në rrugët e New York-ut dhe fotot po bëjnë namin

Autori: Gazeta inFokus 10:50 | 17 November 2021

Mjaftoi një fllad ere dhe rrjeti u mbërthye i tëri pas fotove.

Lady Gaga pasqyroi momentin ikonik të Marilyn Monroe-s, kur fustani i saj u valëvit nga era, në kohën kur ajo u largua nga xhirimet e emisionit “The Late Show with Stephen Colbert”.

Këngëtarja 45 vjeçe, ekspozoi aksidentalisht të brendshmet e saj ngjyrë bezhë, ndërsa kishte veshur një fustan të zi me një të çarë të madhe në këmbë, që ia frynte era teksa po largohej nga NBC Studios në New York.

Flokët bionde të Lady Gagës nuk ishin të ndryshme me ato të Marilyn Monroes – dhe fatkeqësia në veshje i bënë jehonë momentit të paharrueshëm të yllit të ndjerë, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hitit “Bad Romance” filloi promovimin e filmit të saj më të ri “House Of Gucci” në Mbretërinë e Bashkuar javën e kaluar dhe e kaloi fundjavën në Milano, Itali përpara se të shkonte në New York për të vazhduar promovimin në mediat amerikane.

Gaga kishte veshur një fustan mjaft elegant, por të papërshtatshëm për erën që po frynte në qytetin e New Yorkut.

Ajo u pa duke dalë jashtë studios përpara se të ndalonte për të pozuar për fotografi – pikërisht në atë moment ajo pësoi një mosfunksionim të veshjes. Duke u përpjekur të tregonte pjesën dramatike, ajo ishte e palëkundur në mbajtjen e fundit të fustanit të tërhequr nga era.

Por ndërsa po bënte këtë, ajo u ndesh me një ‘shpërthim’ ere që bëri që fustanella e rrjedhshme të valëvitet dhe të ekspozojë të brendshmet e saj nudo.

Nuk ishte e qartë nëse ajo nuk ishte në dijeni të incidentit ose thjesht bënte sikur nuk dinte, pasi fotografët ishin aty për ta fotografuar.

Etiketa:

Të tjera