Rozë

Kejvina për ditëlindje: Para 25 vitesh, ka lindur kjo perla këtu!

Autori: Gazeta inFokus 23:27 | 02 June 2020

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të.

Ajo ka marrë shumë urime nëpër rrjetet sociale, nga shumë miq, familjar e ndjekës të saj.

Kjo duket se e ka bërë atë të ndihet mirë dhe ka shfrytëzuar rastin që të falënderoj të gjithë për urimet.

“Ja pra Miq e te mendoni qe para 25 vitesh ka lindur kjo PERLA ktu🤣🤣Ju falenderoj shum per urimet, kam marr shum dashuri sot nga ju😍 ju duaaaaa God bless you all”, ka shkruar ajo përkrah fotografive që i ka publikuar.

Të tjera