Sport

Joshua – Klitschko, ndodh kjo pak orë para meçit në Wembley (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:18 | 29 April 2017
Mediat britanike kanë bërë të ditur se ka ende bileta për ndeshjen e madhe mes Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschko në kategorinë e rënd në boks.

Por, çmimi i tyre arrin shifrat  deri 10.000 euro.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera