Sport

Joshua – Klitschko, ja sa kushton një biletë në Wembley (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:30 | 29 April 2017
Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschko takohen sonte më Wembley.

Anthony Joshua e Wladimir Klitschko ndeshen sonte në Wembley në praninë e 90 mijë tifozëve.

“Bild” raporton se një biletë për këtë meç ka kushtuar deri në 20 mijë euro, përcjell “lajmi.net”.

Ky duel, i cili do të zhvillohet sonte në mbrëmje, vlen për kurorën botërore në peshat super të rënda të versioneve WBA, IBF, dhe IBO.

 

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera