Sport

Ja çfarë po ndodhë në ndeshjen, Suedi – Kosovë pas 30 minutave lojë

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 12 January 2020

Suedia dhe Kosova po luajnë aktualisht një ndeshje miqësore në Doha të Katarit, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 30 minutave lojë rezultati është ai i fillimit 0-0.

Kosova po luan më mirë dhe pas gjysmë ore lojë kanë pasur dy raste shumë të mira për shënim, por Flamur Kastrati dhe Fidan Aliti dështuan të realizojnë.

Në anën tjetër edhe Suedia pati një mundësi të mirë për të realizuar, por nuk arriti./Gazeta inFokus/

Të tjera