Lajme

Ja kur do të hapet Pishina e Gërmisë

Autori: Gazeta inFokus 13:23 | 21 June 2024

Më 28 qershor, Pishina e Gërmisë hap dyert për vizitorët.

Kështu është bërë e ditur nga “Sport Marketing” në rrjetin social facebook.

“Ju njoftojmë se Pishina e Gërmisë është duke përfunduar edhe përgatitjet e fundit dhe do të hap dyert për qytetarë me datën 28 qershor”, thuhet shkurt në njoftim.

-Advertisement-

Ndërkohë gjatë kësaj jave temperaturat në vend janë regjistruar deri në 35 gradë Celsius./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera