Rozë

Ja ku vijnë sërish të pasmet më seksi në botë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:27 | 25 April 2017

Por orët e fundit, rrjeti po zien me emrin e saj.

Kim Kardashian, e cilësuar nga disa media si femra më seksi në planet, po pushon në Meksikë me motrën e saj, Kourtney.

36-vjeçarja ka ekspozuar të pasmet, duke shkaktuar një tërmet komentesh për shkak të formave dhe celulitin.

-Advertisement-

Këto foto janë bërë të martën dhe tregojnë se Kim nuk duket e shqetësuar.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera