Lajme

Ish-këshilltari i Kurtit: Kapni kaciat punoni

Autori: Gazeta inFokus 20:36 | 04 April 2021

Me tu zgjedhur Vjosa Osmani presidente e vendit menjëherë kanë nisur urimet.

Por kështu nuk ka vepruar edhe ish-këshilltari i Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi.

Gashi pak minuta pasi Vjosa Osmani siguroi votat e nevojshme për të kaluar në krye të shtet ka reaguar në Facebook.

“Tash kapni kaciat e punoni dhe mos ma teshni shumë ”, ka shkruar ai./Gazeta Infokus/

Të tjera