Lajme

Gjakovari e rrah motrën pasi nuk i dha para për të blerë drogë

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 03 May 2021

Një vajzë në Gjakovë ka raportuar në Policinë e Kosovës se vëllai i saj e ka sulmuar atë fizikisht pasi e njëjta nuk i dha atij para për të blerë substanca narkotike.

Sipas policisë viktimë nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa rasti po vazhdon të hetohet nga policia, shkruan Gazeta inFokus.

“DHUNË FAMILJARE

Gjakovë 02.05.2021 – 08:30. Viktima femër kosovare raporton se vëllai i saj i dyshuari mashkull Kosovar kishte kërkuar të holla për të blerë narkotik pasi që dyshohet se është konsumues. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes mirëpo nuk kanë arritur që ta gjejnë të dyshuarin. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e Policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera