Lajme

Gaxherri: Jam politikanja e vetme, djali i së cilës është dashur të shkojë azil politik

Autori: Gazeta inFokus 22:17 | 04 January 2022

Ish-deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri, është pyetur në emisionin“Kiks Kosova” lidhur me çështjen e djalit të saj, që nuk ka mundur të bëhet pjesë e FSK-së.

Ajo tha se kjo është temë mjaft e ndjeshme dhe të cilën është munduar ta “amortizojë”.

Ajo tregoi se djali i saj ka vazhduar ta realizojë ëndrrën e tij në SHBA, gjë që është e papranueshme për të si nënë.

Të tjera