Sport

Fushë Kosova del me akuza të rënda për klubin nga Suhareka: Presidenti dhe disa anëtarë sulmujnë lojtarët

Autori: Gazeta inFokus 18:31 | 12 May 2024

Ballkani ka triumfuar 3-0 përballë Fushë Kosovës në kuadër të javës së 34-të në Albi Mall Superligën e Kosovës, raporton Gazeta Sinjali.

Megjithatë klubi futbollistik Fushë Kosova kanë akuzuar klubin nga Suhareka, Ballkanin, për sulm fizik ndaj tyre ku kanë theksuar se presidenti si dhe disa anëtar të kryesisë se FC Ballkanit kanë sulmuar lojtarët si dhe trajnerin e tyre.

“Skandal në Suharekë 🚨
Presidenti si dhe disa anëtar te kryesisë se FC Ballkanit sulmujnë lojtarët si dhe trenerin tone”, thuhet në reagimin e tyre.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera