Sport

Formacionet zyrtare: Valenica – Real Madrid

Autori: Gazeta inFokus 20:35 | 19 September 2021

Valenica dhe Real Madridi takohen sonte në kuadër të xhiros së pestë në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo sfidë fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi, i cili pritet të jetë mjaftë interesant./Gazeta inFokus/

Të tjera