Sport

Formacionet zyrtare: PSG – Manchester City

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 28 April 2021

PSG dhe Manchester City do të takohen sonte në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’ në Paris.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera