Sport

Emocionohet Miriam Cani: Erdhi dita që të eci dorë për dore me ty (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:38 | 12 May 2017

Këngëtarja Miriam Cani ka kohë që është bërë nënë.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj kanë një vajzë të quajtur Ameli e cila padyshim që ka shtuar lumturinë mes çiftit, shkruan lajmi.net

Miriam ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se po ecte bashkë me Amelian.

“Erdhi dita që të eci dorë për dore me ty” me ty është shkrimi i lënë kësaj fotoje që është realizuar në një ambient mjaft të bukur./

screenshot_2

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera