Lajme

E mërkura kryesisht me vranësira

Autori: Gazeta inFokus 06:55 | 10 November 2021

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe alternime kthjellimesh.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi 18-39 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 13°C.

Etiketa:

Të tjera