Ekonomi

“Dogana do të përkrahë të gjitha bizneset”

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 26 April 2017

Drejtori i përgjithshëm i Doganës së Kosovës, Bahri Berisha ka patur në një takim informues dhe njoftues me Odën afariste të Kosovës e themeluar së fundmi.

Përfaqësuesit e OAK, respektivisht kryetari Skender Krasniqi me bashkëpunëtorë njoftuan menaxhmetin e Doganës me anëtarët dhe qëllimet e Odës afariste, transmeton Klan Kosova.

“Dogana do të përkrah të gjitha bizneset si dhe odat ashtu që të lehtësojmë sa më shumë biznesin dhe të krijomë një mjedis të favorshëm për biznesin ashtu që të zhvillohet e vendit” ka thënë Berisha, transmeton Klan Kosova.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera