Lajme

Dhunohet një femër në Klinë nga disa persona

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 13 August 2019

Një person ka informuar në polici se një femër nën kërcënim dhe pa dëshirën e saj kishte kryer marrëdhënie seksuale me të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Klinë, mëngjesin e djeshëm.

Të tjera