Rozë

Dafina Dauti feston ditëlindjen, kjo është e veçanta e këtij viti për të

Autori: Gazeta inFokus 14:29 | 28 April 2017

Këngëtarja Dafina Dauti sot ka një ditë të veçantë.

Ajo feston ditëlindjen dhe që nga ndërrimi i datës, ka filluar të merr urimet nga familjarët, miqtë dhe simpatizuesit e shumë të saj, shkruan lajmi.net

Ky vit ka nisur mbarë për të, pasi që ka lansuar albumin ‘live’ që po i ecë mjaft mirë, madje Dafina ka startuar edhe me dasma.

-Advertisement-

Urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura për të./Lajmi.net/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera