Sport

Çfarë ka në USB-në që Klitschko do ta ketë me veti të shtunën?

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 28 April 2017

Boksieri ukrainas Vladimir Klitschko kthehet në ring për herë të parë pas 18 muajve, ku të shtunën do të ndeshet me britanikun Anthony Joshua.

Organizimi i ndeshjës ka qenë më ndryshe se të tjerat, duke treguar të dy boksierët një respekt të vërtetë mesveti. Por Vladimir ndryshoi pak në konferencën e fundit për shtyp.

Të enjten pasdite, 41 vjeçari foli rreth një USB-je që ai e kishte marrur, dhe në të cilën thoshte se janë të gjitha përgjigjet në pyetjet e të gjithë gazetarëve, se cili do të fitojë.

-Advertisement-

“Unë nuk jam Nostradamus, por kam regjsituar një video të parashikimit tim për luftën. Ky shkop do të jetë bluzën time, të cilën do ta veshi të shtunën në mbrëmje.

“Mos më pyesni pas meçit se çfarë ka në te. I vetmi person që do të jetë në gjendje hapë atë dhe të shikojë atë, është personi i cili do të blejë bluzën time me gjith të. Paratë do të shkojnë në Fondacionin Klitschko” ka thënë boksieri ukrainas.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera