Rozë

Çfarë dallimi! Sa seksi është Kim me fotoshop (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:50 | 26 April 2017

Kim Kardashian ka qenë në qendër të vëmendjes këtë javë gjatë pushimeve të saj në Porto Riko – por mediat atje fotografuan trupin e deformuar të saj

Mirëpo, ajo ka vendosur që sot të tregojë disa nga fotot e saj, që do ti shihni më poshtë.

E duket se fotoshopi në këtë rast funksionon dhe ajo duket tamam ajo femra super seksi.

Me disa dallime, 36 vjeçarja ka veshur bikine të kaltra të Dior por në këto foto për çudi nuk shihet celoliti i saj.

Etiketa:

Të tjera