Rozë

Çfarë dallimi! Sa seksi është Kim me fotoshop (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:50 | 26 April 2017

Kim Kardashian ka qenë në qendër të vëmendjes këtë javë gjatë pushimeve të saj në Porto Riko – por mediat atje fotografuan trupin e deformuar të saj

Mirëpo, ajo ka vendosur që sot të tregojë disa nga fotot e saj, që do ti shihni më poshtë.

E duket se fotoshopi në këtë rast funksionon dhe ajo duket tamam ajo femra super seksi.

-Advertisement-

Me disa dallime, 36 vjeçarja ka veshur bikine të kaltra të Dior por në këto foto për çudi nuk shihet celoliti i saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera