Fun & Video

Burri me 6 gra në “hall”: Planifikoj të kem fëmijë me secilin, pasi nuk dua që të zgjedh vetëm njerën

Autori: Gazeta inFokus 07:26 | 31 March 2023

Një burrë që ka gjashtë gra thotë se dëshiron të ketë një fëmijë me secilën prej tyre në mënyrë që asnjëra prej tyre të mos ndihet e lënë pas dore.

Arthur O Urso është një influencues 37-vjeçar nga São Paulo, Brazil. Ai aktualisht është në një lidhje poligame me gjashtë femra. Në kulmin e tij, Urso kishte gjithsej nëntë gra, por u divorcuan nga tre prej tyre vitin e kaluar.

Tani, ai aktualisht është ‘i martuar’ me Luana Kazaki, 27, Emelly Souza, 21, Valquíria Santos, 24, Olinda Maria, 51, Damiana, 23 dhe Amanda Albuquerque, 28 vjeç.

Urso tani shpreson të zgjerojë familjen e tij duke pasur fëmijë me secilën prej grave të tij. Ajo do të kryhet përmes një surrogacie në mënyrë që ai të mos shqetësojë asnjë nga partnerët e tij, gjë që do të kushtojë rreth 40,000 dollarë.

“Nuk dua të shqetësoj asnjë nga gjashtë gratë e mia, duke zgjedhur se cila do të mbetet shtatzënë e para, kështu që ne kemi zgjedhur për surrogat. Unë kurrë nuk kam përjetuar diçka të tillë, kështu që është hera e parë. Ne jemi shumë të shqetësuar, por të emocionuar për të realizuar këtë ëndërr për të pasur fëmijë.” – thotë ai.

Urso tashmë ka një vajzë 10-vjeçare nga një lidhje e mëparshme dhe shpreson të mirëpresë një djalë tjetër.

Etiketa:
Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera