Lajme

Bora dhe ngricat në kryeqytet, Përparim Rama del në terren

Autori: Gazeta inFokus 20:53 | 10 January 2022

Reshjet e borës kanë bërë që shumë rrugë të bllokohen.

Që ato të jenë të qarkullueshme, në terren ka dalë i pari i Prishtinës, Përparim Rama.

Në pamje shohim se Rama ka dalë për të monitoruar situatën, për të cilën ka pasur ankesa të shumta nga qytetarët.

Të tjera