Sport

Atmosferë festive para ndeshjes me Kroacinë, policët gjermanë futen në valle me tifozët shqiptarë/Pamje

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 19 June 2024

Teksa pritet që të fillojë takimi mes Kroacisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezi në Hamburg vazhdojnë të dhurojnë spektakël dhe të krijojnë atmosferë festive.

Kjo gjë duket se ka tërhequr vëmendjen e policëve gjermanë, të cilët për disa minuta “u zhveshën” dhe ata nga detyra e tyre dhe u bashkuan me tifozët shqiptarë.

Në një video të bërë virale, shihet se si dy policë bashkohen në valle së bashku me tifozët kuqezi nën ritmet e muzikës popullore.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera