Rozë

Arta Nitaj del pa rroba, mbulon ‘zogun’ veç me sako

Autori: Gazeta inFokus 17:08 | 16 January 2020

Dimri nuk po del të jetë i ftohtë për të gjithë.

Tek sa temperaturat sillen me minus, Arta Nitaj po e bën plus.Aktorja, modelja dhe prezantuesja kosovare jo rrallë herë sjellë foto atraktive, joshëse e ku shfaqet tepër provokuese.

Por, këtë herë Arta e ka tepruar dukshëm.Ajo sjellë imazhin ku shihet krejtësisht pa rroba, duke mbuluar pjesët int1me me një sako.

Të tjera