Lajme

Aksident i rëndë në Gjilan, kamioni bie në greminë

Autori: Gazeta inFokus 17:13 | 18 October 2021

Një kamion ka rënë në greminë në fshatin Miresh të Gjilanit.

Gazeta Infokus ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se një pjesë e kamionit ka rënë në gremin.

Gjithashtu gjatë këtij aksidenti është dëmtuar edhe një veture, shkruan Gazeta Infokus.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Gazeta Infokus do t’iu mbajë të informuar më rastin./Gazeta Infokus/

 

Të tjera