Rozë

Aida tregon ambientin e dhomës së gjumit

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 11 May 2021

Aida Doci është një ndër këngëtaret që tërheqë vëmendje të madhe në mediat rozë.

Pasi që ka një stil të dalluar, ajo komentohet rreth paraqitjeve që bën, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, këngëtarja e tregon edhe prapavijën e dhomës së gjumit.

Me këtë fotografi shihet që ajo jeton jetën në një vend të bukur bashkë me burrin e saj.

Po ashtu, shikojeni se sa bukur dhe me stil duket me këtë veshje.

Të tjera