Sport

Acerbi: Shpresoj të qëndroj te Inter, por çfarë ka për të ndodhur le të ndodhë!

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 31 March 2023

Francesco Acerbi foli së fundmi për të ardhmen e tij.

Në një intervistë të dhënë për mediet në Itali, mbrojtësi shprehu dëshirën për të qëndruar te Inter.

“Shpresa është të qëndrojë te Interi, shpresa është atje, por nuk e di. Kanë kaluar dy muaj të rëndësishëm dhe mundohem të bëj maksimumin dhe çfarë ka për të ndodhur le të ndodhë. Kam kaluar shumë bukur te Inter, por nuk varet nga unë. Po të ishte në dorën time deri në fund do të qëndroja këtu pa asnjë problem. Nuk dua të nxitoj dhe menaxhmenti e di këtë.“-tha Acerbi

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera