Fun & Video

80 vjeçari vret gruan që e refuzoi për seks pasi ai mori Viagra

Autori: Gazeta inFokus 08:32 | 29 December 2021

Një 80 vjeçar italian ka goditur për vdekje gruan e tij pasi ajo i premtoi se do të bënte seks me të në Krishtlindje, por ndryshoi mendje dhe refuzoi pasi ai mori Viagra.

Vito Cangini është akuzuar për vrasjen e gruas së tij Natalia Lyrychok, 61 vjeç, sepse ajo refuzoi seksin me të ndërsa ishte në shtëpi në Fanano di Gradara, në Italinë lindore më 25 dhjetor, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Refuzimi i zonjës Kyrychok shkaktoi një grindje të furishme, gjatë së cilës Cangini, i cili ishte pothuajse 20 vjet më i madh se gruaja e tij, e akuzoi atë se ishte tërhequr nga shefi i saj.

Cangini dyshohet se e goditi me thikë për vdekje, e la trupin e gjakosur të gruas së tij në dysheme dhe shkoi në shtrat.

Mëngjesin tjetër, thuhet se hëngri mëngjes, eci me qenin e tij dhe u kthye në shtëpi sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Ai dyshohet se e mori qenin e tij për një tjetër shëtitje pasdite para se të telefononte restorantin ku gruaja e tij kishte punuar si kuzhiniere për dy vjet dhe i tha pronarit se nuk do ta shihte më.

“E di që diçka po ndodhte mes jush”, thuhet se i tha Cangini pronarit.

Pronari i restorantit thirri policinë dhe më pas shkuan në shtëpinë e të dyshuarit. Oficerët gjetën trupin e zonjës Kyrychok me të paktën katër plagë me thikë, përfshirë një në zemër.

Cangini u dërgua në mbajtje dhe arma e dyshuar e vrasjes u gjet në vendin e krimit.

Hetimi është në vazhdim.

Të tjera