Lajme

8 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 08:16 | 16 December 2022

Aktualisht në Kosovë janë 8 raste aktive me Covid-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e kaluara janë regjistruar 4 raste të reja, derisa janë shëruar 2 pacientë.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera