Lajme

137 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 24 July 2021

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid, 19 qytetarë si dhe nuk është regjistruar asnjë rasti i vdekjes.

Gjatë këtij intervali kohor janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.590.

Në total numri i rasteve aktive është 137.

Njoftimi i plotë:

Të tjera