Sport

⚽️Shkëlqeu në El Clasico, por pas ndeshjes konfirmon largimin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:36 | 25 April 2017

Jordi Alba do të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar. Sipas “France Football”, anësori i katalunasve do të transferohet në Premierligë.

Interes për Alban kanë shprehur dy gjigantët anglezë, Manchester United dhe Chelsea, përcjellë “Lajmi.net”.

Spanjolli është i pakënaqur nën urdhërat e Luis Enriques dhe ka vendosur të largohet nga “Camp Nou” që në fillim të edicionit, por s’ka mundur ta bëjë një gjë të tillë gjatë dimrit. 

-Advertisement-

2067241-43340027-2560-1440

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera