Sport

⚽️Pronarët e rinj të Milanit transferojnë dy super yje (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:03 | 28 April 2017
Sipas burimeve të “Corriere dello Sport”, drejtues të rinj të Milanit do të japin gjithçka vetëm për të nënshkruar me përforcimet e reja.

Gjatë merakos së verës, Cesc Fabregas do të jetë transferta e madhe e Milanit.

Sipas burimeve të “Corriere dello Sport”, drejtues të rinj të Milanit do të japin gjithçka vetëm për të nënshkruar me Fabregasin i cili konsiderohet si mesfushori kyç i cili ndihmon repartin e sulmit, shkruan “Football-Italia”, transmeton SYRI.net.

Ndërkohë në krahun tjetër Milani po synon të kryejë një tjetër transfertë. Bëhet fjalë për mesfushorin e Sassuolos, Lorenzo Pellegrini.

-Advertisement-

Ditën e sotme pritet të zhvillohet një takim midis Milanit dhe agjentit të Pellegrinit, Giampiero Pocetta.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera