Sport

⚽️Orari i ndeshjeve të fundit të Barcelonës dhe Real Madridit në La Liga (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:05 | 26 April 2017
Këto janë pesë ndeshjet e ardhshme dhe të fundit për Barcelonën dhe Real Madridin në La Ligë.

 

Etiketa:
Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera