Sport

⚽️Gjyqtarët e ndeshjeve të fundjavës në Vala Superligë

Autori: Gazeta inFokus 15:52 | 27 April 2017

Është bërë delegimi i gjyqtarëve për ndeshjet e xhiros 28 të Vala Superligës.

Derbin e moçëm të futbollit kosovar ndërmjet Besës dhe Prishtinës do ta drejtojë Fatmir Tahiri.

 

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera