Sport

⚽️Dren Gashi mohon akuzat e futbollistit të Hajvalisë

Autori: Gazeta inFokus 15:46 | 15 May 2017

Futbollisti i Dritës Dren Gashi ka mohuar akuzat e futbollistit të Hajvalisë, Valon Avdullahu, i cili kishte deklaruar se Gashi e kishte sulmuar me thikë atë pas përfundimit të ndeshjes.

Në një prononcim dhënë Gazetë Sheshi, Gashi ka deklaruar gjithë ngjarjen se si ka ndodhur deri tek incidenti.

“Nuk ka patur as edhe një arsye të vetme për të kërcënuar e më së paku me thikë ose diçka e tillë që thjesht është absurde. Ne kemi patur një zënkë gjatë lojës e cila është normale sepse futbollistët shpesh herë ndodhen në afekt, por pas ndeshjes jemi sqaruar dhe gjithë historia ka përfunduar këtu”, deklaroi Gashi.

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera