Sport

⚽️ ZYRTARE: Liverpool nënshkruan me futbollistin e njohur të Kroacisë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 28 April 2017

Liverpool ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me qendërmbrojtësin kroat, Dejan Lovren. Ai ka nënshkruar kontratë katërvjeçare me Reds.

Fotografia e Liverpool FC

 

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera