Sport

⚽️ Zyrtare: Barcelona me pesë mungesa ndaj Osasunës

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 26 April 2017

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Osasunas, e cila luhet nga ora 19:30

Në këtë ndeshje Barcelona do të jetë pa lojtarët si: Neymar, Rafinha, Aleix Vidal, Masip dhe Mathieu, përcjell Express.

Lojtaret e ftuar

-Advertisement-

Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, Arda, A. Iniesta, Suárez, Messi, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti y Aleñá.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera