Sport

​Zidane bënë 7 ndryshime në formacion për ndeshjen ndaj Deportivos (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:07 | 25 April 2017

Real Madrid nesër do të luaj ndaj Deportivo La Corunas në udhëtim, në kuadër të La Ligas

Trajneri Zinedine Zidane ashtu sikurse edhe në disa ndeshje këtë edicion, do të bëjë shumë ndryshime ndaj Deportivo La Corunas.

Francezi pritet që të luaj me tetë lojtarë të rinj për dallim nga ndeshje e fundit me Barcelonën, ku në skuadër do të jenë vetëm Navas, Nacho, Marcelo dhe Casemiro.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera