Sport

ZYRTARE: Caktohet gjyqtari i finales Barcelona – Alaves (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:54 | 12 May 2017
Carlos Clos Gomez është caktuar gjyqtar i ndeshjes finale në Copa del Rey mes Barcelonës dhe Deportivo Alaves. Ballafaqimi do të zhvillohet më 27 maj në Estadio Vicente Calderon.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera