Rozë

Zhvishet Loredana, thotë se është gruaja e Mozzit

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 14 July 2021

“Mozz wifey” ishte mbishkrimi që shoqëroj foton e fundit të Loredanes, të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Me këtë mbishkrim, Loredana dëshiron ta konfirmoj se ajo është gruja, madje gruaja krenare e reperit nga Ferizaji, Gramos Aliu, i njohur si Mozzik.

Ajo që bjen në sy është linja oerfekte trupore e Loredanes, e cila si gjithmonë duket në top formë.

Reperja me shumë fnasa dhe ndjekës shfaqet pa grim, si për tiu bërë diss atyre që pi e kritikojnë pamjen e saj natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Të tjera