Sport

Zhegrova i pandalshëm, shënon supergol kundër Lyonit

Autori: Gazeta inFokus 21:58 | 06 May 2024

Edon Zhegrova ka shënuar një tjetër gol në kampionatin francez.

Ylli kosovar ka shënuar golin e dytë të Lille në ndeshjen e sotme ndaj Lyonit, në minutën e 37-të.

Ky ishte goli i gjashtë sezonal për Zhegrovën në Ligue 1, krahas edhe pesë asistimeve.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera