Sport

Zhbllokohet rezultati në Suharekë, kjo skuadër kalon në avantazh falë një autogoli qesharak

Autori: Gazeta inFokus 15:41 | 04 April 2021

Ballkani dhe Prishtina po luajnë momentalisht në kudër të javës së 27-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Prishtinës ka kaluar në avantazh në minutën e 35’.

Golin për kryeqytetasit e ka realizuar mbrojtësi i Ballkanit, Armend Thaqi, i cili në tentim për ta larguar topin nga zona e rrezikshme e ka dërguar gabimisht në portën e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera