Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 20:24 | 16 November 2021

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Shqipërisë U21 po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian ‘EURO 2023’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh në minutën e 58’.

Golin për ‘Kuqezinjtë’ e ka realizuar Bernard Karrica./Gazeta inFokus/

Të tjera