Sport

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Milanit dhe Romës, ja kush ka realizuar

Autori: Gazeta inFokus 18:46 | 06 January 2022

Milani dhe Roma po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 20-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Milanos ka kaluar në avantazh në minutën e 7’.

Golin për ‘Rosonerët’ e ka realizuar sulmuesi francez, Olivier Giroud, i cili shënoi nga pika e bardhë.

Më poshtë keni golin e realizuar nga Giroud, i cili shënoi për rezultatin 1-0./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera