Sport

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Juventusit dhe Milanit

Autori: Gazeta inFokus 20:57 | 19 September 2021

Juventusi dhe Milani po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së katërt në Serie A, shkuan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, skuadra e Juventusit ka kaluar në avantazh në minutën e 4’.

Golin për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka realizuar Alvaro Morato./Gazeta inFokus/

Të tjera