Rozë

Zbuloi koleksionin s*ksi të të brendshmeve, modelja e kolme ndalon gratë në rrugë dhe… (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:40 | 20 May 2022

Modelja e famshme, Ashley Graham, ka lançuar një ditë më parë koleksionin e saj me të brendshme. Teksa ka bërë një postim në “Instagram”, ajo shkruan se ky koleksion do iu bëjë të “ndiheni seksi me lëkurën tuaj”

“Frymëzuar nga nocioni se çdo trup është në vepër arti, ky koleksion special i bashkë-dizajnuar nga Ashley Graham përbëhet nga intime Mesh dhe Micro Modal, që variojnë në madhësi XS deri në XXXXL++”, ka zbuluar 34-vjeçarja.

Modelja e kolme, e cila herë pas here jep mesazhe për të gjitha gratë që duhet ta duan trupin e tyre me të “gjitha defektet që ka”, ka gjetur mënyrën e duhur për të promovuar koleksionin e saj.

Etiketa:

Të tjera