Rozë

Xhuli i kthehet keq Rrahmanit: O qyqan, mami yt…

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 07 July 2024

Kapiteni i Kombëtares, Amir Rrahmani ka sqaruar aludimet që mes tij dhe ish banores së “BBVK”, Juliana Nura mund të ketë nisur diçka

Kapiteni i Kombëtares, Amir Rrahmani ka sqaruar aludimet që mes tij dhe ish banores së “BBVK”, Juliana Nura mund të ketë nisur diçka.

-Advertisement-

Këto aludime erdhen pas një fotografie ku shiheshin të dy së bashku, shkruan IndeksOnline.

Rrahmani i ka mohuar këta zëra duke thënë se është një gjest i ulët nga ana e Xhulit, pasi ajo i kishte kërkuar fotografi e më pas ua kishte dërguar mediave.

“Nuk ka asgjë të re, është një sen shumë i ulët me të kërku dikush foto e pastaj me ua dërgu mediave, as vet mos me postu. Për mu është shumë e ulët prandaj kom vendos mos me reagu. Jam singel dhe nuk ka asgjë të re” tha kapiteni dardan në një intervistë për Dukagjini.

Mirëpo, Xhuli nuk e ka lënë me kaq.

Ajo ka reaguar ashpër duke e quajtur futbollistin ‘’qyqan’’, e duke i thënë se nëna e tij dhe gjyshja e duan modelen.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera