Rozë

Xhuli e kallë atmosferën në Dormund, hip mbi veturë para tifozëve Kuq e Zi

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 15 June 2024

Personazhi i famshëm “Xhuli” ka shkuar në Gjermani për ta shikuar nga afër ndeshjen e sontme mes Shqipërisë dhe Italisë.

Në Dortmund para tifozëve Kuq e Zi, Xhuli ka vallëzuar e hipur mbi veturë dhe në dorë flamurin kombëtar.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera