Rozë

Xhbanja ‘burrnore’ edhe në jetën e përditshme

Autori: Gazeta inFokus 11:06 | 28 April 2017

Në emisionin ‘Përralë me Tupan’ të udhëhequr nga Valon Maloku ishin të ftuara dy aktoret simpatike të serialit ‘O sa mirë’, Adriana Matoshi dhe Arjol Demiri.

Të dy aktoret folën për fillimet e tyre në serial dhe projektet në të cilat kanë luajtur.

Arjola e njohur si Xhbanja e serialit, ka treguar se edhe në jetë e përditshme ka një karakter të fortë, dhe se përveq punët e grave di të bëjë edhe punët e burrave.

-Advertisement-

Për të mësuar më shumë ndiqeni emisionin më poshtë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Viva Fresh Store vazhdon zgjerimin në Maqedoninë e Veriut – hapet një tjetër pikë

Të tjera